Левски разби Раковски и излезе начело в женското първенство

Волейболистките на Левски продължават с успехите в женското първенство на България, след като записаха трета поредна победа. "Сините", водени от Любка Дебърлиева, надиграха като домакини Раковски (Димитровград) с разгромното 3:0 (25:13, 25:14  25:14) в мач от 3-ия кръг на НВЛ-жени, който се игра тази вечер в столичната зала "Люлин".

Така Левски продължава без загубем гейм в шампионата и с 9 точки оглави временното класиране. Тимът на Раковски пък записа втора загуба, като е с една победа и 4 точки.

И през трите гейма на мача левскарките взимаха голяма преднина, като в първата и третата част повеждаха с 8:3. Това позволи на Любка Дебърлиева да даде шанс на повече състезателки за изява, а "сините" сопечелиха мача без проблеми само за 70 минути игра.