Краев титуляр при важен успех на Жил Висенте

Божидар Краев започна като титуляр и остана на терена 66 минути при успеха на неговия Жил Висенте с 2:0 над Маритимо. Срещата бе от 10-ия кръг на португалската Примейра лига. Победата на домакините бе доста ценна, защото е срещу пряк конкурент в битката за спасние.

Успехът на Жил Висенте дойде с два гола на Сандро Лима. Той първо се разписа от дузпа в 77-ата минута, а след това подпечата успеха на своя тим с втори гол в 83-ата минута.

Така Жил Висенте събра актив от 10 точки и изпревари днешния си съперник във временното класиране, като излезе на 12-ата позиция. Маритимо пък е със същия актив, но на 13-ата позиция в таблицата.