Вихър без проблеми срещу Локомотив (Дряново)

Вихър се наложи с 4:0 над Локомотив (Дряново) в Славяново. Двубоят е от 13-ия последен есенен кръг на Северозападната Трета лига. Тон за победата даде капитана Константин Генков, който бе спрян с нарушение и сам реализира отсъдената дузпа в средата на първата част. Секунди по- късно Любомир Борисов попаде от фланга, Александър Скорчев шутира, вратаря на гостите Иван Петров изби, но с втори удар нападателя изпрати топката в мрежата.

В средата на втората част Генков реализира за 3:0. Секунди преди последния съдийски сигнал Цветан Петров се измъкна сам срещу Петров и бе повален, а Светослав Кръстев вкара дузпата за окончателното 4:0. Още възможности за гол създадоха домакините, но ги пропиляха. Съперникът им не сътвори нищо в предни позиции.

Вихър – 21. Светлин Линев, 3. Иваило Иванов, 37. Светослав Кръстев, 6. Любомир Борисов, 77. Николай Иванов, 26. Тони Паликрушев, 17. Цветан Петров, 10. Йоан Петков, 9. Александър Скорчев, 11. Константин Генков /капитан/, 5. Десислав Русев. Треньор – Николай Боянов

Локомотив – 12. Иван Петров, 7. Денчо Шипкалиев, 15. Илиян Илиев, 10. Георги Маминов, 8. Константин Йорданов /капитан/, 2. Атанас Ингилизов, 21. Емил Копаранов, 5. Мартин Нацкин, 14. Тодор Чирпанов, 66. Александрос Валентин Иванов, 9. Станислав Йорданов. Треньор – Петър Кръстев