Кариана и Ботев (Гълъбово) не си вкараха

Отборите на Кариана (Ерден) и Ботев (Гълъбово) завършиха наравно 0:0 в мача помежду си от 13-ия кръг на Втора лига.

Двубоят премина с поделено надмощие и с малко опасни ситуации пред двете врати. Най-чистото положение преди почивката изтърва Ангел Бастунов, който в 28-та мин. засече центриране от ляво на Ивелин Илиев, но стреля над вратата. В 56-та мин. Раджеб Халил със задна ножица насочи топката в десния ъгъл, но вратарят Иван Дерменджиев плонжира и изби. В добавеното време далечен шут на Иван Винков от гостите премина на сантиметри покрай дясната греда.

В класирането Кариана пропусна шанса да излезе поне временно на пета позиция и остава за момента на осмо място с 19 точки. Ботев от своя страна има три по-малко и в момента е на 11-а позиция с 16.