Монтана 2003 с четвърта победа в Адриатическата лига

Монтана 2003 взе четвърта победа в Адриатическата лига, като има и едно поражение. У дома шампионките надвиха Цървена звезда с 82:71, като водеха почти през целия мач. Най-резултатна за победителите беше Димана Макариева с 19 точки и 8 борби. Радостина Димитрова отбеляза 18 точки, а по 10 имат Тина Требец и Матеа Тавич (11 асистенции).

Българският тим направи по-малко грешки от опонента си (18 срещу 25), имаше повече асистенции (31 срещу 23) и по-добър мерник при стрелбата (48% срещу 43%). В следващия кръг монтанки гостуват на Партизан 1953, докато сръбският тим приема Цинкарна Целе.