Камбуров: Мачът приключи след дузпата и червения картон, срещу силните уж играем по-добре

Голмайсторът на Берое Мартин Камбуров обяви след победата на неговия тим с 4:0 над Ботев (Враца), че на футболистите им трябва време, за да свикнат с новия треньор Димитър Димитров-Херо.

“Ранният гол ни улесни. Второто полувреме също ранен гол. Мачът приключи след дузпата и червения картон. Като цяло диктувахме събитията на терена. Има нови изисквания от негова страна. Трябва ни време да свикнем взаимно.

Доста отдавна сме работили с него. Той е име в българския футбол. Всеки трябва да изпълнява изискванията му на 100 %”, каза Камбуров по повод назначението на Херо.

“Срещу силните уж играем по-добре. Надявам се да играем по-добре. Треньорът ще каже как да играем в Разград”, допълни нападателят относно предстоящото гостуване на Лудогорец.