Херо: Ще се надиграваме с Лудогорец

Новият наставник на Берое Димитър Димитров остана доволен от мотивацията на неговите футболисти срещу Ботев (Враца), благодарение на която зелените спечелиха домакинството си от 14-ия кръг на efbet Лига с 4:0. Херо е категоричен, че неговият тим има голям потенциал.

“Заслужена победа на фона на играта. Като качество на играта можеше и по-добре. След двете загуби има напрежение и поради тази причина имаше много грешки и брак в подаванията. Но като цяло мотивацията и нагласата беше на много високо ниво. На полувремето гледах и беговата работа, която бе на доста прилично ниво в сравнение с мачовете, които сме изиграли. Смятам, че Берое има потенциал, който все още не е реализиран.

Тряба малко повече време и търпение, но ще се опитаме да затрудним максимално Лудогорец в следващия кръг. Излизаме с нагласата да се надиграваме”, обяви Димитров.