Дреймънд Грийн: Ужасяващи сме

Голдън Стейт отстъпи с 92:120 на Оклахома Сити и по този начин започна сезона с две поредни загуби за първи път от десетилетие насам. Дреймънд Грийн очаквано бе разочарован о представянето на Уориърс, които в дебютния си мач за кампанията допуснаха 141 точки у дома срещу Лос Анджелис Клипърс, а общата разлика, с която са отстъпили в двата мача досега е 47 точки.

“Не вярвах, че ще ни сритват задниците по този начин. Нещата са наистина лоши. Към този момент нямаме никаква представа какво е добра защита. Реалността е такава, че сме ужасяващи”, заяви Грийн след поражението срещу ОКС.

При гостуването на Тъндър той записа 24 минути, за които се отчете с 10 точки, 5 борби, 2 асистенции и 2 отнети топки, но почти не бе на терена през второто полувреме.