Очаквайте в 15:00 Контролна среща: България (U16) - Вестфалия (U16)

Рибери се разкая за постъпката си

Ветеранът Франк Рибери се извини за невъздържаното си поведение след края на мача на своя Фиорентина срещу Лацио, когато на два пъти изблъска страничния съдия Матео Пасери. Бившият играч на Байерн (Мюнхен) беше недоволен, след като арбитрите признаха гола на Чиро Имобиле в 89-ата минута, с който “виолетовите” загубиха с 1:2.

“Наистина съжалявам за случилото се миналата вечер - написа Рибери в Twitter. - Извинявам се на съотборниците си, на треньора и на тифозите. Извинявам се също така на г-н Пасери, защото в края на двубоя много изнервен. Надявам се да разберете в какво състояние на духа се намирах.”

Французинът беше изваден от игра в 74-ата минута. За интервенцията си спрямо асистента той е получил червен картон и със сигурност ще отнесе сериозно наказание.