Цял мач за Страхил Попов при убедителен успех на Касъмпаша

Десният защитник на българския национален отбор Страхил Попов изигра пълни 90 минути при днешния успех на своя Касъмпаша с 4:1 като гост на Гьозтепе. Срещата бе от 9-ия кръг на турското първенство и в нея тимът на Попов показа, че е забравил равенството с аутсайдера Кайзериспор преди дни.

Харис Хайрадинович изведе Касъмпаша напред в резултата в 27-ата минута след добро подаване на Койта. В третата минута на добавеното време на първата част Карим Хафез си отбеляза нелеп автогол. Второто полувреме започна силно за гостите и в 51-ата минута Рикардо Куарешма отново даде преднина на Касъмпаша след точно изпълнение на дузпа. В 76-ата минута Мустафа Пектемек превърна добро подаване на Хайрадинович в гол, а в продължението Юсуф Ердоган оформи крайното 4:1

Във временното класиране Касъмпаша заема 11-а позиция с актив от 11 точки.