Очаквайте: Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Нов провал за Бешикташ в Лига Европа (видео)

Отборът на Бешикташ отново разочарова привържениците си, допускайки трета поредна загуба в група "К" на Лига Европа. Турският гранд този път падна с 1:2 от Брага в Истанбул и това до голяма степен слага край на надеждите на тима за продължаване напред в турнира.

Гостите поведоха в мача в 38-ата минута, когато удар на Вандерсон Галено бе спасен от вратаря, но Рикардо Орта бе на правилното място, за да довкара в опразнената врата.

В 44-ата минута късметът обърна гръб на Бешикташ като шут на Адем Ляич от фаул се отби от гредата

В 48-ата минута и гостите пропуснаха добра възможност, като изстрел на Галеано също срещна гредата.

В 71-ата минута Бешикташ успя да изравни. Влезлият като резерва Юмут Наир с глава порази вратата на съперника за 1:1.

Две минути по-късно турците получиха и дузпа в своя полза за нарушение на Жоао Палиня срещу Алехандро Ернандес. Ляич обаче не успя да вкара от бялата точка, като за втори път в мача нацели гредата.

В 80-ата минута разочарованието за домакините стана пълно. Уилсън Едуардо получи отличен пас в наказателното поле и от движение прати топката в мрежата за крайното 1:2.

Тази победа изкачи Брага на 1-ото място в групата със 7 точки. Бешикташ пък остава на дъното с нулев актив.

Бешикташ - Брага 1:2
0:1 Хорта (38)