Вихър пропусна да разгроми Локомотив в Мездра

Вихър (Славяново) спечели с 3:1 гостуването си на Локомотив (Мездра) в мач от 12-ия кръг на Северозападната Трета лига. Това бе най-малкото, с което се отърваха домакините. Още в 12-ата минута топката спря в мрежата им след самостоятелен пробив на Любомир Борисов. После таранът на гостите Иван Иванов на два пъти излезе очи в очи с Ивайло Сайков, но не успя да го преодолее. Със започване на второто полувреме таранът на славяновския тим Десислав Русев разтресе гредата.

В 60-ата минута неразчетен шпагат на Борислав Иванов доведе до дузпа за мездренци, която Красимир Георгиев реализира за 1:1. Около четвърт час по-късно вихърци изпълниха корнер, Русев отклони с глава и Борисов отблизо отново даде аванс на отбора си. Всичко приключи в 81-ата минута, когато Александър Скорчев центрира и Константин Генков от воле вкара третия гол. Още два пропуска направи Скорчев, а по един Генков и Младен Младенов.