ФК Кюстендил с нова победа

Осма победа в първенството на Югозападна Трета лига постигна отборът на ФК Кюстендил. Момчетата на Николай Николов - Чезето надиграха категорично Сливнишки герой на стадион "Осогово" с 3:0 пред близо 500 души. Домакините доминираха през цялото първо полувреме, през което и решиха изхода на мача. Първо Виктор Анастасов проби отляво и асистира на Кирил Вълов за 1:0, в 15-ата минута Александър Александров - Аци реализира дузпа за 2:0. Александров от своя страна асистира през второто полувреме на изигралия много силен мач Виктор Анастасов за 3:0 петнадесет минути преди края. Така ФК Кюстендил запази второто си място в класирането с 25 точки. Лидер остава Миньор (Перник), който в този кръг почива.