Голово шоу в Червен бряг! Партизан спечели дербито със Севлиево (видео+галерия)

Отборът на Партизан (Червен бряг) спечели с 4:2 срещу Севлиево в дербито от 11-ия кръг на Северозападна Трета лига. Попаденията за домакините реализираха Ангел Русев (2), Калоян Тодоров (22), Иво Иванов (66) и Милен Иванов (89). Точни за гостите бяха Алекс Георгиев (9) и Альоша Илиев (14). С този успех Партизан се доближи на само две точки от състава на Анатоли Тонов.
76 Партизан (Червен бряг) - Севлиево

Битката между двата тима започна повече от ударно за домакините. Още във 2-ата минута Ангел Русев се разписа в мрежата на гостите. Опитният футболист завърши отлично направена контраатака на състава от Червен бряг.

В 9-ата минута гостите стигнаха до гол, след като Алекс Георгиев се възползва от разбъркване в наказателното поле на Партизан. Младият футболист се разписа от близка дистанция.

Малко по-късно Альоша Илиев се възползва от много груба грешка на стража на домакините. Николай Христов се опита да хване топката, която бе върната от негов съотборник, но той изпусна коженото кълбо, а от тази неточност се възползва Илиев, който от близка дистанция вкара топката за втори път в мрежата на Партизан.

В 22-ата минута Калоян Тодоров изравни резултата. Атакуващият футболист се разписа от дузпа, която бе отсъдена от главния съдия за игра с ръка в наказателното поле на играч на Севлиево.

В 37-ата минута Русев получи добра възможност да вкара своя втори гол в срещата. Опитният футболист стреля силно по земя, но вратарят на Севлиево се справи със ситуацията.

В 66-ата минута играчите на Партизан стигнаха до трети гол. В негов автор се превърна Иво Иванов, който се разписа с майсторки шут от дистанция.

В 89-ата минута Севлиево бяха близо до точката, но стражът на домакините се намеси много добре, а при следващата атака Партизан оформи крайния резултат в срещата. Попадението реализира Милен Иванов.

В последните секунди на срещата старши треньорът на Севлиево Анатоли Тонов получи червен картон, а това бе и последната ситуация в дербито от кръга.

ПАРТИЗАН (ЧЕРВЕН БРЯГ) - СЕВЛИЕВО 4:2