Италия

Интер потрепери, но се върна на пътя на победите

20 октомври 2019 | 15:34 - Обновена
Паузата за националните отбори се отрази добре на Интер, който стигна до успех с 4:3 при гостуването си на Сасуоло. Преди прекъсването на първенството "нерадзурите" допуснаха първата си загуба в Серия А от началото на сезона, след като отстъпиха в дербито с Ювентус. Това обаче си остава единствената грешка на тима, който изостава на точка от лидера. С по два гола се отчетоха Ромелу Лукаку и Лаутаро Мартинес, а за домакините се разписаха Берарди и влезлите като резерви Дуричич и Бога.

Отборът на Антонио Конте водеше с 3:1 на почивката, а в 71-ата минута Мартинес отбеляза четвърти гол. Гостите си мислеха, че са си осигурили победата, но Сасуоло не мислеше така. Домакините успяха да върнат две попадения в рамките на седем минути и това доведе до драматичен завършек на мача. Тимът на Роберто Де Зебри натисна, но така и не стигна до чисто голово положение.

Преди двубоя Сасуоло почете Джорджо Скуинци, който почина преди две седмици. Бившият президент на клуба го изведе от долните дивизии до елита на Италия и участие в евротурнирите.

"Нерадзурите" нямаха големи успехи срещу Сасуоло последните години, като имаха едва една спечелена точка в последните пет мача. Този път нещата се развиха различно, като гостите поведоха още 65 секунди след началото на срещата. С хубав удар Лаутаро Мартинес прати топката в далечния ъгъл на вратата. Аржентинският национал можеше да удвои аванса на Интер в 12-ата минута, но стреля покрай вратата.

Вместо това домакините изравниха малко по-късно. Доменико Берарди проби отдясно и с диагонален удар успя да преодолее Ханданович. До почивката тимът на Конте доминираше. Първо попадение на Мартинес бе отменено заради нарушение на Лукаку. Белгиецът възстанови преднината на гостите, а в края на първото полувреме направи резултата 1:3 от дузпа. Малко преди изпълнението на наказателния удар играта бе спряна, тъй като мъж се приземи на терена с парашут.

Попадение на Сасуоло също бе отменено, но на почивката крайният победител изглеждаше ясен. Лаутаро продължи да тормози защитата на съперника и през втората част, въпреки че тимът на Де Зебри заигра по-силно. Аржентинецът отбеляза второто си попадение в мача от дузпа и преднината на Интер стана три гола.

Влезлият като резерва Филип Джурович върна интригата, а домакините се хвърлиха в атаки. Индивидуален пробив през центъра на друга резерва - Джереми Бога, доведе до нов гол и резултатът стана 3:4. “Нерадзурите” се притесниха сериозно, като се дръпнаха още по-назад, за да запазят преднината си. В крайна сметка те успяха да го направят, въпреки натиска на съперника.

Федерико Пелусо Федерико Пелусо13 Алесандро Бастони95 Алесандро Бастони
Alessandro Tripaldelli Alessandro Tripaldelli33 Антонио Кандрева87 Антонио Кандрева
Филип Джуричич Филип Джуричич10 Матео Политано16 Матео Политано
90' Ромелу Лукаку  Ромелу Лукакуизлиза
Матиас Весино  Матиас Весиновлиза
Алесандро Бастони  Алесандро Бастонижълт картон
Джереми Богагол Джереми Бога  82'
Mert Mueldurизлиза Mert Mueldur  77'
Джереми Толянвлиза Джереми Толян
76' Валентино Лазаро  Валентино Лазарожълт картон
Mert Mueldurжълт картон Mert Mueldur  75'
Филип Джуричичгол Филип Джуричич  74'
73' Антонио Кандрева  Антонио Кандреваизлиза
Валентино Лазаро  Валентино Лазаровлиза
72' Лаутаро Мартинес  Лаутаро Мартинесизлиза
Матео Политано  Матео Политановлиза
71' Лаутаро Мартинес  Лаутаро Мартинесдузпа
Амед Траореизлиза Амед Траоре  66'
Филип Джуричичвлиза Филип Джуричич
Педро Обиангизлиза Педро Обианг  52'
Джереми Богавлиза Джереми Бога
45' Ромелу Лукаку  Ромелу Лукакудузпа
42' Стефан де Фрай  Стефан де Фрайжълт картон
Франческо Манянелижълт картон Франческо Манянели  40'
38' Ромелу Лукаку  Ромелу Лукакугол
Алфред Дънканжълт картон Алфред Дънкан  34'
Педро Обиангжълт картон Педро Обианг  24'
Доменико Берардигол Доменико Берарди  16'
2' Лаутаро Мартинес  Лаутаро Мартинесгол

20 октомври 2019 | 18:37

Този юве10 няма ли си личен живот??? Тоя и Рамос спят тука, дневно имат по хиляда коментара. Кой от кой по глупав и неграмотен. Рейтинг: 20 13

Napoletano
(Гост)
20 октомври 2019 | 18:54

Няма си, това мекотело...Според мен е платен трол на С.пор.талци. Рейтинг: 10 12

Juve10
(Гост)
20 октомври 2019 | 19:07

Я бягай от тук бе мишок.Ти ли ще ми кажеш кога да пиша и колко да пиша.Гледай си смотания отбор и не се бутай при големите. Рейтинг: 12 12

Косьо
(Гост)
20 октомври 2019 | 20:44

Juve10, като гледам ти коментираш всяка статия за Интер, по твоята логика, те са големият отбор? Рейтинг: 7 12

Juve10
(Гост)
20 октомври 2019 | 21:34

Не виждам разлика между мен и помиярчетата от Принтер , които коментират НЕГАТИВНО всяка една статияза Ювентус.Всъщност има една разлика, същественна.Аз пиша от ника си и всички знаят , че АЗ съм коментирал едикакво си, а повечето от тези помиярчета, пишат със 100-200 различни ника , като започнеш от точки, запетайки, цифри и какви ли не нечленоразделни .Та ти ми кажи , кой е големия отбор.Хахаха Странни чишити има тук.Значи вие имате право да ни плюете, псувате и каквото ви е кеф, а като напишем ние, веднага ставаме ...няма да изреждам, много са.Айде баста, че то се обяснява, ама на умни хора, а на малоумници си е загуба на време. Рейтинг: 10 5

Този коментар е твърде голям. Ако искате да го прочетете натиснете тук

Juve10
(Гост)
21 октомври 2019 | 19:13

Ами ти бе пе.дал,какво правиш в сайтове от най ниско ниво?? Жалки човечета колкото искаш,ти с нищо не си по розличен от тях. Рейтинг: 0 0

Fen
(Гост)
9
отговор
20 октомври 2019 | 18:00

Тия умрелите пак ли с дуспи бият,иначе рев до небесата все те ущетенете Рейтинг: 14 11

20 октомври 2019 | 17:21

Чудесни 70мин и чудовищно глупав трети гол на Сасуоло, трима го съпроводиха Бога... накрая можеше и четвърти да ни треснат. Обеца за Конте и отбора. Важна победа предвид загубата от Ювентус, която бе напълно заслужена. Жалко за непреатанните контузиу на Берарди, спокойно вече можеше да е играч на Интер или Юве, чисто технически не отстъпва по нищо на Политано и Бернардески. Рейтинг: 23 0

21 октомври 2019 | 09:17

Ти кой си да казваш кое е реално бе, ти с твоята изкривена същност. Щом се каже нещо хубаво за гобите, значи е реално, а??? Не знам в каква виртуална реалност обитаваш и как се излюпи такъв,,, Рейтинг: 2 1

Ташунко Сапа
(Гост)
7
отговор
20 октомври 2019 | 16:37

Малко им бяха дуспичките на кашоните. Айде , в другия мач по 3 , та да не треперят до края. Но и Дъртата чанта редовно се облажва с дуспи Велизарки Рейтинг: 14 19

Nerazzurro
(Гост)
20 октомври 2019 | 17:16

Дузпа, идва от френското дуз па - дванадесет крачки. Ако ги има, и десет дузпи да свирят за Интер, Сасуоло или Ювентус. Дузпите днес бяха чисти, без забележка, при първата дори двама играчи на Сасуоло извършиха нарушението. Рейтинг: 15 6

Juve10
(Гост)
20 октомври 2019 | 17:29

Що бе, на малкото ти бедно отборче, дуЗпи не свирят ли?? Явно няматепарички вече да си плащате. Рейтинг: 12 10

Митко
(Гост)
6
отговор
20 октомври 2019 | 16:22

До феновете на Юве къде видяхте че няма дузпи та се оплаквате и двете си бяха чисти или освен да не ни дават никакви дузпи като има а Рейтинг: 12 12

Juve10
(Гост)
20 октомври 2019 | 16:33

Когато спрете дъ правите подобни коментари за нашите дузпи,тогава ще пишем реално за вашите.Омръзнало ми е да чета,как нашите всичките били измислени,а вашите чисти на 100% Рейтинг: 17 17

20 октомври 2019 | 18:07

Какви коментари бе. Вчера на Болоня не дават кристална дузпа за ръката на Де Лифт,а ВАР мълчи. Пянич с нарушение преди втория ви гол, а ВАР пак мълчи. Айде тихо и се радвайте на купените ви титлички. Рейтинг: 7 12

20 октомври 2019 | 19:27

Къде бе путьо я видя тази дузпа, след като има първо игра с крак, което според новите правила се превръща в рикошет и съответно няма дузпа.Фаула на Пянич е повече от явен , но путьо , погледни съдията как с две ръце дава авантаж , след като топката е в краката на футболист на Болоня и последват два паса между тях , след което губят топката.Кога бе бастун най накрая ще научиш правилата ??? Кога ??? Рейтинг: 14 3

.
(Гост)
5
отговор
20 октомври 2019 | 16:13

Като цяло е добре, че Интер биха, за да може да се запази интригата в първенството. Юве да са нащрек, а Интер да вярват, че могат да направят нещо повече. Надявам се и другите отбори да се освестят, за да е интересно, въпреки че не виждам кои ще са те. Конкуренция и трябва на Серия А. Рейтинг: 12 0

Косьо
(Гост)
4
отговор
20 октомври 2019 | 15:48

Реално Интер играха много силно до 70та минута и можеха доста голове да вкарат. После се отпуснаха и за отрицателно време взеха 2 гола. Много лошо включване на Лазаро и двата гола паднаха заради него. Коментирайте безпристрастно, ако искате да става диалог, а не някво детско, псвевдофенско бръщолне. Поздрави! Рейтинг: 26 2

20 октомври 2019 | 15:40

Какво яко бутане на китайския кашон, две дузпи, спестени картони. Треперене в последните 20 минути, Сексуоло не им даде да излязат от наказателното им поле. Сега в сряда Борусия ще ги разпилее! Рейтинг: 13 10

20 октомври 2019 | 15:38

Дайте им всеки мач по 2 дузпи на тия ш.унди.Накрая идва Юве и ги отмерва мъжката.Хахахахаха. Рейтинг: 14 9

Най-черните дни на Кристиано 12 ноември 2019
Четвъртият съдия вдигна светлинното табло край тъчлинията в 55-ата минута за смяна в Ювентус и из трибуните се разнесе ропот, щом се видя да се появява №7. Кристиано Роналдо, неспособен да премине през нито един ...
Интервюто с Роналдо: След Мадрид ми трябваше нова ... 30 юли 2019
Кристиано Роналдо се завърна в Испания да получи наградата „Марка Легенда” и след това говори обстойно за своите трофеи и за наближаващия сезон с Ювентус, за Реал Мадрид, за Барселона, за Неймар… ...

Левски | ЦСКА | Лудогорец | Първа лига | Втора лига | Национални отбори по футбол | Купа на България | Англия | Испания | Италия | Германия | Франция | Русия | Шампионска лига | Лига Европа | Мачове на живо | Волейбол | Тенис | Формула 1 | Баскетбол

Съдържанието на този уеб сайт и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на Агенция Спортал, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на Агенция Спортал, посочване на източника и добавяне на линк към www.sportal.bg. Използването на графични и видео материали, публикувани в сайта, е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.

Този уебсайт е собственост на Sportal Media Group

Sportal.bg is part of the Sportal Media Group network
ЕВРО2016 | Мобилни телефони | Бизнес новини | Лайфстайл | Woman.bg | Men Only | Новини | Shopping.bg Мобилен Портал

Вашите лични данни

Ние събираме и обработваме Вашите лични данни.

За осигуряване на правата ви по GDPR, молим за Вашето съгласие.

Ще използваме данните за осигуряване на по-доброто Ви преживяване на нашите сайтове.

Ако натиснете бутона Приемам всички, ще дадете съгласието си на нас и на всички трети страни, описани детайлно в Политиката за поверителност и Политиката за бисквитките.

Защо е необходимо моето съгласие?

НАСТРОЙКИ ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ

• Нормално функциониране на сайтовете
    Не е зададено

Тези данни са стриктно необходими за нормалната работа на сайтовете и мобилните ни апликации. Чрез тях можем да удостоверим самоличността Ви като логнат потребители, да Ви покажем по-добре съдържанието, да заредим сайта по-бързо, да защитаваме сайтовете и Вас от посегателства.

Такива данни например са данните от сесията Ви – информация дали сте логнат, кеширано съдържание и други.

Тук попадат и данните, свързани с идентифицирането Ви във връзка с регистрация за използване на наша услуга.