Германия

Байерн плати за пропуските си (видео)

19 октомври 2019 | 18:27 - Обновена
Байерн (Мюнхен) сътвори куп пропуски при гостуването си на Аугсбург и в крайна сметка плати скъпо за това. Шампионите си тръгнаха само с точка след 2:2 в среща от 8-ия кръг на Бундеслигата, с което пропуснаха възможността да излязат начело. Мюнхенци водеха с 2:1 и се надпреварваха да изпускат, за да дойде добавеното време, в което домакините ги изненадаха с попадение за крайното 2:2.
Аугсбург поведе още в 1-вата минута чрез Марко Рихтер, но след това Серж Гнабри се разигра. Първо, той асистира на Роберт Левандовски за 1:1 в 14-ата минута, след това удари греда, а в 49-ата сам реализира за 2:1. Тимът на Нико Ковач доминираше, но не успяваше да стигне до трети гол. Така в продължението резервите Джон Кордова и Алфред Финбогасон изработиха изравнителното попадение, реализирано от исландеца.

Секунди преди гола за 2:2 Томас Мюлер пропусна от чиста ситуация. Световният шампион пак остана извън титулярния състав, което му се случва за шести пореден път. Днес Ковач му даде 10 минути на позицията на Филипе Коутиньо.

Наставникът беше избрал да заложи на Серж Гнабри, бразилеца и Кингсли Коман зад гърба на Роберт Левандовски. Шанс като титуляр получи друг от недоволните - Хавиер Мартинес.

Аугсбург е в лоша серия, като няма победа от четири кръга насам.

Двубоят започна ударно за домакините с гол още в първата минута. Тогава Марко Рихтер реализира след подаване на Рани Кедира с глава.
Байерн можеше да допусне втори гол в 9-ата, когато Никлас Зюле получи травма и позволи на Рихтер да излезе на добра позиция. Младият футболист обаче шутира в аут, вместо да подаде на свой съотборник, който беше сам срещу вратар.

Контузията на Зюле не се оказа лека и той беше заменен от Дейвид Алаба. Направи впечатление, че освен Алаба, в тези секунди Ковач изпрати още двама бранители да загряват.

Все пак Байерн бързо преодоля шока и в 14-ата изравни. Тогава Гнабри центрира към Левандовски, който беше точен с глава за 1:1.

Мюнхенци бяха на крачка от втори гол в 21-вата, когато Лева беше изведен зад последния в защитата на съперника, но не успя да овладее топката и вратарят Томаш Кубек я хвана.

Гостите натиснаха с всички сили, но в 39-ата минута гредата лиши Гнабри от второ попадение за Байерн. Минута по-късно Тиаго Алкантара стреля към вратата, на която не беше Кубек, но защитник в бяло изчисти.

Байерн все пак стигна до обрата. Четири минути след подновяването на играта Гнабри заби майсторско попадение с левия крак след далечен изстрел. Той вече е участвал в 9 гола в последните 4 мача на отбора си.

Германският национал беше във вихъра си и в 52-ата изведе Коутиньо очи в очи с Кубек, но стражът парира изстрела.

Домакините от Аугсбург не можеха да се справят с разигралия се противник, но в 55-ата бяха близо до изравняването. Тогава Рубен Варгас получи коридор по дясното крило, но побърза да шутира и пропусна да застраши по-сериозно Мануел Нойер.
Шампионите не изпускаха водачеството в играта и последваха пропуски на Гнабри, Коман и Левандовски.

Изпуснатите възможности пред Кубек се редяха, за да дойде 89-ата минута. Тогава Нойер показа, че не е заспал, след като парира много силен удар на Филип Макс.

Секунди след това Мюлер също пропусна.

Това обаче не беше краят, защото в продължението Кордова задмина Люка Ернандес и подаде към Финбогасон, който реализира от няколко метра за 2:2. Така шампионите вече не са спечелили половината от срещите си в Бундеслигата. През миналата есен по подобен начин Аугсбург им измъкна "хикс" с гол в края.
Във вторник Байерн гостува на Олимпиакос в Шампионската лига, а след това приема Унион (Берлин).

Марко Рихтер Марко Рихтер23 Кингсли Коман29 Кингсли Коман
Флориан Нийдерлехнер Флориан Нийдерлехнер7 Роберт Левандовски9 Роберт Левандовски
Алфред Финбогасон Алфред Финбогасон27 Томас Мюлер25 Томас Мюлер
Серхио Кордова Серхио Кордова9 Дейвид Алаба27 Дейвид Алаба
Фредрик Янсен Фредрик Янсен24 Леон Горетцка18 Леон Горетцка
Алфред Финбогасонгол Алфред Финбогасон  90'
Томаш Кубекжълт картон Томаш Кубек
86' Серж Гнабри  Серж Гнабриизлиза
Леон Горетцка  Леон Горетцкавлиза
84' Хавиер Мартинес  Хавиер Мартинесжълт картон
Марко Рихтеризлиза Марко Рихтер  82'
Серхио Кордовавлиза Серхио Кордова
80' Филипе Коутиньо  Филипе Коутиньоизлиза
Марко Рихтержълт картон Марко Рихтер
49' Серж Гнабри  Серж Гнабригол
42' Тиаго Алкантара  Тиаго Алкантаражълт картон
37' Йошуа Кимих  Йошуа Кимихжълт картон
14' Роберт Левандовски  Роберт Левандовскигол
12' Никлас Зюле  Никлас Зюлеизлиза
Бундеслига М П Р З Г точки
1 Борусия (Мьонхенгладбах) Борусия (Мьонхенгладбах)
18
9 Айнтрахт (Франкфурт) Айнтрахт (Франкфурт)
11
13 Фортуна (Дюселдорф) Фортуна (Дюселдорф)

20 октомври 2019 | 12:36

НА Баварските фенченца изрично им поднасяме с цел РЕАЛно изтрезняване едно доста красноречиво говорещо заглавие от специализината немска спортна преса по техния свръх-актуален праблем, а именно: Мнимо надмощие вместо РЕАЛно развитие и настояща висока класа поднесено от страна на Баварския Гранд! Рейтинг: 0 4

Този коментар е твърде голям. Ако искате да го прочетете натиснете тук

Bavarec
(Гост)
20 октомври 2019 | 16:13

И мнимо и реално имаш сериозни ментални отклонения. Радвай се, че Борусия М извади пак късмет и лидерството, ще им се удължи с още една цяла седмица. Между другото тъкмо се върнах от почивка в Майорка. Привет от там. Рейтинг: 5 0

20 октомври 2019 | 16:35

Младежо, ЯКО кух, залупен и бая заблуден млад юнак с леко църен цвят на леко бел кон... Какво общо имат о-в Майорка, изкараната ти там едноседмична почивка на това хубаво местенце с твоите любими Бавар4ета, техното едвам-едвам кретане към недостижимия за тях на тоз етап БЛ-връх, Джърманския фузбал, респ. Мейн-Гладбах, би ли ми обяснил?!? Както и факта, това тук да не ти е любимия ти ф**КИНГ-буук, та се биеш у гърдите къде и с кого си бил някъде там на ЮГ, из островите?!? Та, с 2 думи, би ли бил така добър да ми разясниш връзката, иначе малко или много ми мязаш на типико-младеш ЯКО избиващ личните си комлекси, както и домашните си праблеми тук наяве и наоколо, не смяташ ли!?! И после такива нарцисисти като теб самият псуват,проклинат и обиждат други себеподобни на тях като ВЕЛИКАНА на нашто време - СР7-АП... Рейтинг: 0 4

Фен на Меа Мелоне
(Гост)
12
отговор
20 октомври 2019 | 05:20

Мда, Бундеспо.рното продължава с пълна пара. Байерн си поляга редовно, зада поддържа икуствено интрига като последния сезон. Ама няма как - не става да ма4ка6 наред и да убиива6 интригата рано-рано. Се6тате се - ако Байерн стане 6ампион рано-рано, интерест се губи, оттам рейтинга на цялата лига, оттам приходите... Рейтинг: 0 5

До Курвалчо
(Гост)
11
отговор
19 октомври 2019 | 21:06

Курвалчо къде си гнидо твойте го поемат анално от Дортмунд.Нещо да кажем по въпроса за Мейнчетогладенбах.Нали си му немско фенче слабост ти са сигурно страдаш някъде сега.Не се притеснявай ще им го довкарат с топките. Рейтинг: 10 1

19 октомври 2019 | 21:37

ТУК съм, и се пита кой води классирането в БЛ и АЗ нямам повод да се притеснявам и срамувам от моя си отлично подвизавщ се ТИМ - Мейн-ГЛАДБАХ, който де факто скри ЯКО шайбата на Дортмундци, които в последните 15 мин. на мача страхливо БАВЕХА темпото, времето и ИГРАТА, за да я докарат до заветните 96 минути с приятния за техния отбор готин резултат. Като цяло трябваше да има справедливо равенство, но нищо - ние сме си силни и ще се върнем още по-добри и ефикасни и резултатни от този вечерен двубой, в който чисто и просто немахме нужния късмет. . . Рейтинг: 0 10

БМ
(Гост)
19 октомври 2019 | 22:04

Ти нещо не си наред с главата май имаш нужда от преглед.С какво им скриха шайбата незнам.Десет минути не е скриване на шайбата или надиграване и ще кажеш че са ги смачкали цял мач.А защо мислиш че трябва да се срамувам от Байерн,не си мисли че Гладенбахчето ще станат шампиони.Колко ще ги изнасилват още а пък и виждам колко сте силни.Късмета пък ще ви трябва във още много мачове то тепърва почва.Много отлично представяне от пет мача и реши първенството. Рейтинг: 6 0

19 октомври 2019 | 22:37

До БМ /чети: Байерн Мюних/... И така, никой не твърди, че ще ставаме ШАМПИОНИ тази година, все пак малко е раничко за това, след като тимът на МЕЙН-ГЛАДБАХ се намира в процес на обиграване, утвърждаване, шлифоване и окончателно хармонично напасване на отделните звена и играчи към играта и изискванията на новия си тренер Марко Розе. Съществената разлика обаче е, че стойността на твойте Баварци в момента е точно 870 милиона ЕВРО, на Дортмунд 690 милиона, а на любимия нам ТИМ на Борусия някакви си там 270 милки; а това все пак е некакъв РЕАЛен показател за качество, не сметаш ли?!? И понеже говорим за нещо като срам, то при втория изравнителния гол на домакините от 1.ФЦ АУГСБУРГ който ГЛАДБАХ помете 2 седмици по-рано с цела 5-ка; реализиран от джокера Финбогасон, преди паса на Кордоба към него, последният направи двама от най-ДОБРИТЕ ви играчи направо да изглеждат СМЕШНИ и ЖАЛКИ, а именно Ернандес /струващ само 80 милиона!/, който го направи луд и сам да си говори, а след него и самия ХАви Мартинес /само 50-60 милиона!!/ и не напразно сравних това положение с емблематично станалата навремето подигравка на мЙЕСкоу-ту с вашия Боа-та в изиграната преди години среща от квалификациите за ШЛ И специалните поздрави на йорвал с водещо мото: Веднъж БОРУСИЯ = заВИНАГИ БОРУСИЯ=МГ! идват с грабващата песновка на ВЕЛИКИЯ супер-готин щатски рокаджия/певец Tom V-ти /R.I.P/ и Бандата му I Wont Back down! Рейтинг: 1 5

БМ
(Гост)
21 октомври 2019 | 07:20

Тъп кво тогава само пишеш кой къде бил в класирането.То тепърва почват мачовете .Така пе гледай спокойна да не вдигнеш кръвно и остави си тъпите коментари за другаде.И какво се питаш кой води в класирането.Отговора намери ли го?Ти от някви загуби направи трагедий до няма и къде.Направо си за "Нобелова награда". Рейтинг: 4 0

АнтиБайрам
(Гост)
10
отговор
19 октомври 2019 | 18:35

Хахахаха Тотален Байрям Мюмюнхен.Няма по тъпанарски отбор.Агсбург ги изнасилиха , да идва следващият. Рейтинг: 15 16

АнтиБайрам
(Гост)
19 октомври 2019 | 19:10

Курец тате, глътна вода , удави се..Лапна ху.й , оправи се.Хахахахахаха дюнер пеерастче Рейтинг: 6 12

БМ
(Гост)
19 октомври 2019 | 19:18

И кво печелиш ти бе смотан.Само глупости да пишеш.Нещо те е яд на Байерн като гледам.Какво ли?незнам Рейтинг: 11 7

...
(Гост)
19 октомври 2019 | 19:22

Има по тъпанарски отбор, тоя който подкрепяш ти. Защото явно е магнит за аутисти Рейтинг: 12 5

АнтиБайрам
(Гост)
19 октомври 2019 | 20:21

По мангалски отбор от вашия няма.А за моя не бери кахър, къде ви хванем там ви евем. Рейтинг: 3 9

cc
(Гост)
9
отговор
19 октомври 2019 | 18:31

Феновете на Реал са най-противните джендъри в историята. Всичките са станали фен на техния отбор само за дето са прочели че имат най-много купи. Много жалки Рейтинг: 13 4

Bayern_1
фен на: ---
8
отговор
19 октомври 2019 | 18:30

Има едно написано правило,което гласи,че като не вкараш ще ти вкарат.Това важи този ден много точно за футболистите на Байерн Мюнхен.Явно има още много какво да се желае от бавараките футболисти вьпреки мачове и победи като тази срещу лондонския Тотньм Хотапьрс.Хубава вечер на всички и по-малко злобеите,защото Байерн Мюнхен ще се вьрне на победния пьт. Рейтинг: 12 4

madrid
(Гост)
19 октомври 2019 | 18:32

Има и още едно неписано правило - така става като единствения начин да победиш някой е да му изкупиш най добрите играчи както рпавят байряма от 10 години с конкунрецията си. Има и още едно неписано правило - когато ви хванем редовно ви разплакваме ахахахха Рейтинг: 5 19

До Мадрид
(Гост)
19 октомври 2019 | 18:47

Забравил си най-голямото неписано правило, когато играете срещу Байерн, винаги ви е нужен гол от засада, а бсскетболните ви прояви в наказателното не се броят, Хахаха. Имахте един човек благодарение на който не ядохте боя въпреки съдииските тесли и вие го натирихте като бездомно куче. Ама той сега ви клеца с ПСЖ. Рейтинг: 16 2

19 октомври 2019 | 19:09

Специални ПО-здрави имаш за този мач от Томас КУБЕК - вратаря на домакините от 1.ФЦ АУГСБУРГ, спасил всичко възможно и невъзможно за напълно ЗАСЛУЖЕНИЯ от тях домакински ХИКс/2:2/както+от вашто изцяло доказано дървено пън4:0, което както сам добре си видял е доста ВИНОВЕН за равния р-тат след като минутка преди последния гол, направи непростим пропуск за 3-тия гол на твоите Баварчета... Между другото в миналия кръг Мейн-ГЛАДБАХ натика цела V-ка на споменатия вратар, но тогава той 4исто и просто немаше ден и никъф късмет а и биде изоставен от целокупната си защита, за разлика от днешния ма4! Рейтинг: 2 6

ivo
(Гост)
19 октомври 2019 | 19:11

Разплакват ни съдиите , когато играем с УЕФАЛ... Иначе байерн ви сцепва джендърските анyси.. Рейтинг: 11 4

madrid
(Гост)
7
отговор

Бавраския валяк хахахахахаха много газят бе. Равни с Аусбург хаха хаахах. пПРедставете си какво ги чака ако ни се паднат в ШЛ аххаахах. Пак ще има поредната гавра с кашкавала нойер ахахахах Рейтинг: 5 11

19 октомври 2019 | 19:17

Той имаше в предвид, че ще ги клатят с гъза по чурката, както го направиха балерините в Париж. Рейтинг: 7 3

До Курвалчо
(Гост)
6
отговор
19 октомври 2019 | 18:13

Курвалчо е пак тук с тъпите коментари малоумника.Да му пляскаме на тъпака.Няма мач на Байерн и той да не е главния коментатор като Касабов курвата. Рейтинг: 18 0

19 октомври 2019 | 18:28

АЗ съм гледал с превелико удоволствие напрегнатата среща м/у ЛайпциШ и вълчетата от Волфсбург, тоже икс, сиреч 1:1, но пък на селската ливадка в твое ЛИЦЕ мога само да те посъветвам да погледнеш БЛ-Табелката и да отбележиш елегантно името на ВОДАЧА! Рейтинг: 1 12

19 октомври 2019 | 16:37

Първия онлайн ФУТБОЛ МЕНИДЖЪР, играта която ви плаща докато я играете! Информация за играта и най добрите стратегии може да намерите на---> spe4eliotigri3_blogspot _com Рейтинг: 2 1

XQCL
(Гост)
4
отговор
19 октомври 2019 | 16:36

Нойер нали е голяма машина ... нещо последните 2 сезона го дупчат където го хванат... Рейтинг: 5 9

Капачки
(Гост)
19 октомври 2019 | 17:59

Нойер е пълен рибок, просто е имал късмета да е висок и заради ръста и дългите си ръце спасява по нещо. Рейтинг: 3 12

19 октомври 2019 | 19:15

Ш-ш братчед ти си много проста капачка бе,бирина ли си компотена ли си кой те знае.Вземи се скрий някъде. Рейтинг: 7 2

19 октомври 2019 | 19:47

Ей паляче недоклатено още не ти е минал абитуренския бал недей много да знаеш боклук да не ядеш дървото някъде смотано паляче. Рейтинг: 6 0

ЦСКА
(Гост)
19 октомври 2019 | 19:50

По просто дете от теб няма тук.Ти изби всички в тоя форум бе малоумник.Сигурно си към десети клас май като гледам.Ходи си лягай айде че мама те вика. Рейтинг: 4 0

19 октомври 2019 | 16:34

Айде, да не поверваш ... да не би случайно да вървиме към поредната НОВА СЕНЗАЦИЯ в БЛ, след като домашния им абонат на Баварците от 1.ФЦ АУГСБУРГ накара само след 24 секунди ноЙЕр4:0-то за пореден път да извади топката от мрежичката си - нещо, ЯКО напомнящо на първата им домашна загуба от ХОФФЕто! Рейтинг: 3 7

19 октомври 2019 | 16:46

Гнабрито ги връща в играта в 13-та минута, след много хубавия му - прекрасен пас към Леви-то, който с глава от упор съвсем близо до дузпата вкарва за успокоителнота и изравнително 1:1, като лека въздишка на облекчение у селското Баварское отборченце ... Рейтинг: 0 9

19 октомври 2019 | 17:19

ТУКА изобщо не съм, щото съм свидетел на Крайно интересното мачле м/у еРБе-то от ЛайпциШките домакинстващи ИЙСТ-ГеДеРеЙ-ски футбалери и сензационно представящите се досега вууци от другата, т.е ВЕСТ-Джърманито ... където е 0:0. Рейтинг: 0 8

19 октомври 2019 | 18:26

И ТОЧНО = 24 секунди преди края на мача двата НОВИ ДЖОКЕРИ на домакините от 1.ФЦ АУГСБУРГ - Кордоба, който пробива и излъгва подобно навремето Меси - Боата, падналия на земята ливадка ХАви Мартинес, съответно с 1/2 стъпка пред него, елегантно успява да подаде на другия му партнер ФИНБОГАСОН, който оставен сам пронизва ЯКО ливадката ноЙЕр4:0-то за супер-изравнителното 2:2, хахахаха!!! ПЕРФЕКТЕН ФИНАЛ на тази среща, КЕФ и пълно УДОВОЛСТВИЕ, тъй като БЛ-табелката остава доста НАПРЕГНАТА - ДОКРАЙ! Рейтинг: 0 8

20 октомври 2019 | 01:12

Сезонът е дълъг, пилицте се броят наесен, а титлите през пролетта. Ако не сме убедителни, ще е най-справедливо друг да стане шампион. Първенството далеч не е решено, Ковач`е млад наставник, заслужава да му се даде голям шанс. Рейтинг: 3 0

20 октомври 2019 | 20:43

Здравей РЕКОРДСМЕН и БУНДЕСМАЙСТЕР! Все така си прав, но проблемът за достойното представяне в рамките на въпросното Джърманско първенство лежи в самата Ви конкуренция, която освен че е ЯКО непостоянна, особено напоследък, не се виждат РЕАЛни опции да Ви се противопоставят на нужното висококачествено ниво, за да са в състояние да се откъснат доста напред от Вас. Отделно от това, Баварците освен че едвам-едвам кретат, не показват нищо по-значимо и съществено с оглед на възможността да бият другите големи ЕВРО-Грандове и пак ще трябва да се задоволят с домашната си лесна за тях сцена. С други думи, показват рога в къщи, където все пак имат неква стойност, но навън са /видимо и осезаемо/, меко казано, гола вода - в сравнение с много добре играещите в ЕВРОПАта техни преки конкуренти. Така че и тази година ЯКО ще бъде ПРОФУКАНА в 1, така да се каже, изчаквателна позиция, един типико-ДРЕЙФ в очакване нещо НОВО да се случи: я в самия състав на Баварския Колос, я в самото рък-во, я в самия спортно-техн.щаб,т.е. треньор Рейтинг: 1 2

Капачки
(Гост)
2
отговор
19 октомври 2019 | 16:18

Ей, тоя Зюле колкото мен, 1,97, най-накрая някой висок, дето са го улучили. Рейтинг: 2 5

19 октомври 2019 | 16:43

Твойто ЗЮле = ГОркото Мюле, се наложи да понапусне терена лекичК.О. контузен в 12-та минутка ... Сорри!!! Рейтинг: 1 6

Капачки
(Гост)
19 октомври 2019 | 18:17

Не съм охлювна флегма като теб, тънкопишен шизофренико. На 1,97 съм 92 кг. Не е зле, а? Искаш ли да се пробваш, ще ти завия охлювчето отзад сам да си го усетиш. Жалка утайка размазана. Рейтинг: 0 6

До Капачков
(Гост)

Ела се пробвай помак да то навра качаките в задния двор. И как разбра че съм флегма помияр с около 15кг над теб тъпак.Помияр недъгав.Бивш самбист може да се пробваш. Рейтинг: 6 1

Капачки
(Гост)
19 октомври 2019 | 18:33

Кой, бе, шизофренясал лепилар? Недъгави помияри сте с тЕтЯ ти, жабо размазана. 110 кила бил, айде, бе. Ще те ритам на почивки с една ръка зад гърба, повърня рядка. До гърдите не ми стигаш сигурно, смачканяк. Рейтинг: 0 7

Капачки
(Гост)
19 октомври 2019 | 18:34

Даже няма да имаш възможност да се пробваш, калитар. Единственият ти шанс е, ако застана и не мърдам. Гняс гадна. Рейтинг: 0 6

???
(Гост)
19 октомври 2019 | 18:53

Помак нещо си превъзбуден нарко.Недей приказва без да знаеш тъпа гнидо.Голем боец се изкара нещо с една с две ръце зад гърба.Тия сме ги слушали и преслушвали тъп.Недей дига гири много въшльо. Рейтинг: 5 1

Капачки
(Гост)
19 октомври 2019 | 19:01

Това всичкото се отнася за теб, утайко смешна. Аз гири не вдигам, анаболен спринцовски боклук. Ще те смажа като бълха, кърлеж гнусен. Рейтинг: 0 6

Говедоеб
(Гост)
19 октомври 2019 | 19:13

Абе тъп ти работа нямаш ли та от половин час само простотий ръсиш малоумник.Май ти си нещо на лепило. Рейтинг: 7 1

19 октомври 2019 | 15:57

Обичайното танцуващо Баварско Коледно Дрв4:0, което знаеме добре, не стаа за нища, освен да краси трибуната. И тоя свръх-преекспонираният е единствено подходящ за състава на отбора на УБава си моя Горо, където му е местото-да се разхожда и да ги подсилва Рейтинг: 0 8

›› Live Scores

Календар

calendar_icon
календар затвори

Всички мачове

Предизвестеният провал 04 ноември 2019
Нико Ковач вече не е треньор на Байерн (Мюнхен) и това е новина, която зарадва огромна част от привържениците на баварците. Новина, която се чакаше от доста време, но стана факт едва след позорната загуба с 1:5 от ...
Коутиньо: Искам да покажа най-добрия си футбол в ... 11 септември 2019
Новото попълнение на Байерн (Мюнхен) Филипе Коутиньо даде обширно интервю пред “Билд”, в което говори по много теми, свързани с трансфера си в баварския клуб.За посрещането в тима и трудността на ...

Левски | ЦСКА | Лудогорец | Първа лига | Втора лига | Национални отбори по футбол | Купа на България | Англия | Испания | Италия | Германия | Франция | Русия | Шампионска лига | Лига Европа | Мачове на живо | Волейбол | Тенис | Формула 1 | Баскетбол

Съдържанието на този уеб сайт и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на Агенция Спортал, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на Агенция Спортал, посочване на източника и добавяне на линк към www.sportal.bg. Използването на графични и видео материали, публикувани в сайта, е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.

Този уебсайт е собственост на Sportal Media Group

Sportal.bg is part of the Sportal Media Group network
ЕВРО2016 | Мобилни телефони | Бизнес новини | Лайфстайл | Woman.bg | Men Only | Новини | Shopping.bg Мобилен Портал

Вашите лични данни

Ние събираме и обработваме Вашите лични данни.

За осигуряване на правата ви по GDPR, молим за Вашето съгласие.

Ще използваме данните за осигуряване на по-доброто Ви преживяване на нашите сайтове.

Ако натиснете бутона Приемам всички, ще дадете съгласието си на нас и на всички трети страни, описани детайлно в Политиката за поверителност и Политиката за бисквитките.

Защо е необходимо моето съгласие?

НАСТРОЙКИ ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ

• Нормално функциониране на сайтовете
    Не е зададено

Тези данни са стриктно необходими за нормалната работа на сайтовете и мобилните ни апликации. Чрез тях можем да удостоверим самоличността Ви като логнат потребители, да Ви покажем по-добре съдържанието, да заредим сайта по-бързо, да защитаваме сайтовете и Вас от посегателства.

Такива данни например са данните от сесията Ви – информация дали сте логнат, кеширано съдържание и други.

Тук попадат и данните, свързани с идентифицирането Ви във връзка с регистрация за използване на наша услуга.