Лига на нациите по мини футбол: България - Словакия

Лейкърс се справиха с Уориърс (видео)

Антъни Дейвис и ЛеБрон Джеймс не взеха участие в предсезонната среща на Лос Анджелис Лейкърс срещу Голдън Стейт, но въпреки това “езерняците” надвиха калифорнийския си съперник със 104:98. Част от лидерите на Уориърс в лицето на ДиАнджело Ръсел и Дреймънд Грийн също получиха почивка, а Стеф Къри бе далеч от най-доброто, на което е способен.

Новобранецът Зак Норвел-младши бе най-резултатен за победителите с 22 точки. Дуайт Хауърд, който започна като титулярен център, също игра силно - 12 точки, 13 борби, 6 асистенции и 4 отнети топки, а Кентавиъс Колдуел-Поуп остана с 11 точки. Цели четирима играчи на Лейкърс, включили се като резерви, преминаха границата от 10 точки - Девонтей Кейкок с 16, Джавейл МакГий и Деметриъс Джаксън с по 11, както и Дейвид Стоктън с 10 плюс 7 асистенции.

Къри вкара 17 точки за 21 минути за гостите, но стреля 6/17 от игра, Деймиън Лий се отличи с 18 точки и 9 борби, а Маркес Крис вкара 14 точки и овладя 11 борби, оформяйки “дабъл-дабъл”.