Капитанът на Англия: Загубата от Чехия е тревожен знак, но сме в добра позиция

Капитанът на Англия Хари Кейн коментира поражението от Чехия (1:2) в европейските квалификации. Именно звездата на Тотнъм даде ранен аванс на “Трите лъва” в резултата с попадение от дузпа, преди да се стигне до бързия изравнителен гол и в крайна сметка до обрата.

”Поведохме рано в резултата, което бе идеално начало за гостуване, но след това бяхме небрежни с топката. Не се движехме толкова бързо, както обикновено. През второто полувреме действахме малко по-добре, имахме няколко възможности за гол, но за съжаление не ги използвахме. Те губеха топката твърде лесно, особено през първото полувреме. Всеки мач в Европа е сложен. Те бяха подкрепени от феновете си, не беше удобно да се играе в такава атмосфера, но това не е оправдание. Това е тревожен знак, но ние сме в добра позиция”, коментира Кейн.