Историческа победа на Андора

Андора постигна първата си победа в евроквалификации, след като спечели с 1:0 домакинството си на Молдова. След 56 поредни загуби тимът стигна до историческия успех. Единственото попадение в мача бе дело на Валес в 63-ата минута. Тогава защитникът бе оставен непокрит в наказателното поле и с глава се разписа. Гостите играха с човек по-малко голяма част от второто полувреме, след като Гинсари получи втори жълт картон в 55-ата минута.

С тази победа Андора изпревари Молдова и вече е на пето място в група H. Двата отбора имат равен брой точки - 3, размениха си по една победа с 1:0, но Андора има по-добра голова разлика.