Очаквайте в 11:00: Какво е настроението в националния отбор по ръгби на България преди сблъсъка със Сърбия

Арсенал влезе в тройката (видео)

Арсенал постигна минимална победа с 1:0 в домакинството си на Борнемут. Единственото попадение в мача реализира Давид Луис още в деветата минута на мача. Защитникът се разписа след удар с глава след ъглов удар.

Отборът на Унай Емери имаше преимущество, но то не бе толкова голямо. Обамеянг пропусна добра възможност в началото, а към края на мача удари греда. Головите положения обаче не бяха много и пред двете врати

Борнемут заигра по-добре след почивката и стигна до добра ситуация, която Калъм Уилсън не успя да завърши, но много рядко стигаше до вратата на Бернд Лено.

С този успех Арсенал се изкачи на трето място в класирането, а Борнемут остана десети.

АРСЕНАЛ - БОРНЕМУТ 1:0
1:0 - Луис (9)