Очаквайте в 13:00 - Фернандо Каранга с първа награда след завръщането си в България

Фиорентина с трета поредна победа

Фиорентина записа трета поредна победа, след като надделя с 1:0 в домакинството си на Удинезе. Единственото попадение бе дело на Миленкович в 72-ата минута. Тогава бранителят се извиси след ъглов удар и с глава засече топката към мрежата.

"Виолетовите" имаха известно предимство, но като цялото двубоят бе равностоен. През първата част Пецела с глава не успя да се разпише, а попадение на Нестеровски за гостите бе отменено след разглеждане на ситуацията с ВАР, тъй като  Опоку игра с ръка.

Удинезе можеше да изравни 40 секунди след откриването на резултата, след като Лазаня изведа влезлия като резерва Окака, но неговият удар бе отклонен блестящо от Драговски. Гостите осъществиха сериозен натиск в последните минути, но така и не намериха път към вратата на съперника.