Тежка загуба за Касъмпаша в отсъствието на Страхил Попов

Страхил Попов не игра поради травма за Касъмпаша в мача срещу Коняспор от 7-ия кръг на турското първенство. Отборът на българския национал претърпя домакинско поражение с 1:4 и е точно над чертата на изпадащите. Касъмпаша има две победи и общо 7 точки.

Двата успеха на истанбулския тим дойдоха в предишните два кръга. В тях защитата беше безупречна и не допусна гол, но днес всичко тръгна зле от самото начало. Коняспор поведе с попадение на Омер Али Сахниер в 20-ата минута, а в края на полувремето гостите се разписаха още два пъти - чрез Марко Йевтович (от дузпа) и Фарук Мия.

Веднага след гола за 0:3 Вейсел Сари вкара за Касъмпаша, но Фарук Мия сложи точка на спора в 63-ата минута.

В следващия кръг Касъмпаша ще гостува на Кайзериспор, който е един от двата тима без победа до момента и заема последно място в калсирането.