Уулвс с първа победа след гол в края

Уулвърхамптън стигна до първа победа в Лига Европа, след като измъкна успех с 1:0 пи гостуването на Бешикташ. Единственото попадение в срещата падна в 93-ата минута и бе дело на защитника Уили Боли. Той получи подаване от Рубен Невеш, успя да спре топката и да я насочи прецизно към мрежата.

Драматичният край сложи край на не толкова вълнуващ двубой. “Вълците” нямаха точен удар в очертанията на вратата до средата на втората част. Бешикташ имаше възможност да открие през първото полувреме, когато след ъглов удар Конър Коуди можеше да си отбележи автогол, но топката се удари в гредата.

В другия мач от групата Спортинг Брага и Слован Братислава завършиха 2:2 в Португалия, като и двата отбора имат по четири точки след първите два кръга.

БЕШИКТАШ - УУЛВЪРХАМПТЪН 0:1
0:1 - Боли (93)