Марсилия и Рен поделиха точките на “Велодром”

Отборите на Олимпик Марсилия и Рен не излъчиха победител в сблъсъка помежду си от 8-ия кръг на Лига 1 във Франция. Срещата на стадион “Велодром” приключи при резултат 1:1.

Гостите първи взеха преднина в мача. В 19-ата минута Мбайе Нианг откри резултата след центриране отдясно на Дамиен Да Силва.

Марсилци все пак успяха да се върнат в мача в 52-ата минута. Дуе Чалета-Цар се разписа с глава след центриране от корнер.

До края на мача обаче не паднаха повече попадения. и двата тима поделиха точките. Така Марсилия има актив от 13 точки и заема 5-ото място. Рен пък се намира на 8-ата позиция с 12 точки до момента.