Очаквайте: Вижте как разрушават стадион "Българска армия"

Кристъл Палас изравни клубен рекорд (видео)

Кристъл Палас постигна третата си победа от началото на сезона, след като надигра Норич с 2:0 на "Селхърст Парк". Лука Миливойевич (21'-дузпа) и Андрос Таунзенд (92') се разписаха за тима на Рой Ходжсън.

Мамаду Сако пропусна двубоя за лондончани заради контузия. Мартин Кели започна като партньор на Гари Кейхил е центъра на отбраната. Даниел Фарке отново трябваше да направи три принудителни промени заради травми в състава си. Ралф Фарман стартира на вратата. Моритц Лайтнер и  Максимилиан Аарънс също бяха част от титулярите.

В 20-ата минута Амаду събори Макартър в наказателното поле. Джон Мос веднага посочи бялата точка, а Лука Миливойевич реализира за пореден път от дузпа, отбелязвайки своя мач №100 за Палас с гол.

В 34-тата Норич загуби пореден играч заради контузия. Резервният страж Фарман трябваше да напусне терена, а на вратата на гостите застана Макгавърн. Три минути след това Мартин Кели изчисти пред голлинията удар на Кантуел.

В добавеното време Андрос Таузенд вкара втори гол, след като преди това Заха направи много добър пробив и асистира.

Така Палас изравни клубния си рекорд от шест поредни мача без загуба у дома в Премиър лийг.