Митрев не спаси Волунтари срещу Динамо (Б)

Слабото начало на сезона за Динамо (Букурещ) вече е в миналото. "Червените кучета" са във все по-добра форма и днес постигнаха важна победа срещу Волунтари, която ги изкачи на 8-о място в класирането. Динамо се наложи с 2:1, а на вратата на гостите беше Божидар Митрев, който направи няколко добри спасявания, но не можа да помогне на тима си да избегне поражението.

Резултата откри италианецът Матия Монтини в 51-ата минута с глава, но четвърт час преди края Йонуц Балаур изравни. Развръзката настъпи в 78-ата минута, когато Анте Пулич изпревари Митрев след центриране от фаул и донесе трите точки на Динамо.

За Волунтари това беше шесто поредно поражение в Лига 1 и тимът заема последното място в подреждането с едва 5 точки.