Ференцварош с измъчена победа в унгарското първенство (видео)

Съперникът на Лудогорец в Лига Европа Ференцварош постигна трудна победа с 2:1 при гостуването си на Залаегерсеги в мач от поредния кръг на унгарското първенство.Шампионите се нуждаеха от голове на Леандро и Токмак Нгуен в 88-мата минута и добавеното време, за да стигнат до трите точки. Преди това и Роланд Варга пропусна дузпа, с която можеше да изравни резултата, след като домакините бяха взели аванс точно преди почивката.

Успехът бе четвърти за Ференцварош в пет изиграни мача, като тимът заема трето място в класирането с 12 точки, на 6 за лидера МОЛ Види на Георги Миланов.