Гол в края измъкна точка за Уулвс

Уулвърхамптън продължава да е в тежка ситуация в първенството, но играчите на Нуно Еспирито Санто си тръгнаха от “Селхърт Парк” щастливи. “Вълците” успяха да изравнят срещу Кристъл Палас за крайното 1:1 в 95-ата минута след попадение на Диого Жота и то след като играха с човек по-малко от 73-ата минута, когато Сайс получи втори жълт картон.  Тимът на Рой Ходжсън поведе след автогол на Дендонкър в началото на второто полувреме.

Резултатът не помага много на Уулвс, който няма победа от началото на сезона, заемайки предпоследното 19-о място с актив от 4 точки.

Гостите имаха предимство през първата част, като пред Дендонкър, Дохърти и Жота се откриха възможности. В началото на второто полувреме Палас поведе, след като удар на Уорд се отклони в Дендонкър и не остави шансове на Руи Патрисио. Когато лондончани вече виждаха победата Заха загуби топката, Адама Траоре напредна отдясно и центрира, а Жота засече топката за 1:1.