Двоен удар на Крис Ууд донесе успех на Бърнли

Два гола в рамките на четири минути на Крис Ууд осигуриха солиден аванс на Бърнли още в началото на домакинството срещу Норич. С тези попадения отборът на Шон Дайч постигна първа победа в първенството от първия кръг на сезона, като запази преднината си и спечели с 2:0. Норич за пореден път показа непостояннството си, след като само преди седмица победи шампиона Манчестър Сити.

Ууд откри резултата след удар с глава. Той бе оставен непокрит след ъглов удар, изпълнен от Ашли Уестууд. Нападателят, който миналия сезон трябваше да чака до ноември за първия си гол във Висшата лига, удвои преднината на Бърнли в 14-ата минута след остро центриране на Макнийл.

БЪРНЛИ - НОРИЧ 2:0