Валядолид и Осасуна не излъчиха победител (видео)

Отборите на Валядолид и Осасуна направиха 1:1 в мач от четвъртия кръг на Ла Лига. Двата тима изиграха равностоен мач, а попаденията паднаха след почивката - Пабло Ервиас откри за “бяло-виолетовите” в 65-ата минута, а Роберто Ибанес изравни в 82-рата.

Първата възможност се откри пред Енес Юнал в седмата минута - топката прелетя над гредата. В 12-ата наварският тим нацели греда след несръчен опит за изчистване. В 14-ата “червените” отново нямаха късмет и пак гредата спаси домакините. В 36-ата Чими Авила изпусна от седем метра, като не успя да вкара при чудесен шанс за добавка.
Серхио Гуардиола изпусна за “бяло-виолетовите” три минути след почивката. В 65-ата тимът на Серхио Гонсалес стигна до гол. Пабло Ервиас отбеляза от далечен пряк свободен удар. В 82-рата Авила центрира ниско в малкото наказателно поле, където Роберто Ибанес изравни - 1:1.