Славчев не игра в дербито с Нефтчи (видео)

Карабах продължава наказателната си акция в първенството на Азербайджан. Шампионите победиха с 2:0 Нефтчи (Баку) в дербито на 4-ия кръг и оглавяват класирането с пълен актив от 12 точки. Отборът на Симеон Славчев, който остана на пейката, има голова разлика 10:0.

Карабах поведе в 31-ата минута с попадение на Махир Емрели, който се разписа отблизо след спасяване на вратаря на гостите Салахат Агаев. В 70-ата минута Абдела Зубир организира бърза контра, която сам завърши с левия крак - 2:0.

В четвъртък тимът на Славчев посреща Севиля в първи мач от груповата фаза на Лига Европа.