Локо (ГО) надви Ботев (Гълъбово) в мач с пет гола

Тимът на Локомотив (Горна Оряховица) надви с 3:2 Ботев (Гълъбово) в мач от 8-ия кръг на Втора лига. "Железничарите" взеха комфортна преднина от три гола до 46-ата минута, но след два красиви гола на гостите трябваше да треперят за трите точки в последните минути.
Атанас Фиданин (9 - дузпа)

,

Петър Чалъков (37)

и Стивън Славков (46) се разписаха за Локо, докато

Димитър Алексиев (67) и Емилиян Зотев (81)

отбелязаха за гостите. Така съставът от Горна Оряховица постигна втори успех през този сезон и вече има актив от 9 точки. Толкова има и Ботев, който записа трето поражение през тази кампания.

Още в 9-ата минута

Фидадин беше точен от дузпа. В 37-ата минута Чалъков се разписа с изстрел от границата на наказателното поле, а в първата минута след почивката Славков вкара за 3:0. Той се възползва от грешка на вратаря Диян Вълков. Бившият играч на "железничарите" Димитър Алексиев отбеляза страхотен гол със задна ножица в 67-ата минута. Десет минути преди края резервата Емилиян Зотев също вкара красиво попадение с удар от 25 метра.

Локомотив (ГО) - Ботев (Гълъбово) 3:2 (2:0)