Хебър мачка и приема Арда, Марчев с първи голове

Отборът на Хебър (Пазарджик) се класира на 1/16-финалите за Купата на България. Тимът на Николай Митов разби с 4:1 Партизан (Червен бряг) в гостуването си от предварителния кръг на турнира. Крилото Веселин Марчев (24,40) вкара първите си два гола за клуба преди почивката, а между тях Ангел Русев беше точен за домакините в 28-ата минута. След почивката "зелените" отбелязаха още две попадения чрез Тодор Чаворски (55) и Окто Хамдиев (88). Така играчите на Митов приемат Арда (Кърджали) в следващата фаза на надпреварата. Двубоят ще се играе на стадиона в Брацигово, където пазарджаклии домакинстват през този сезон. Мачът ще бъде между 24 и 26 септември.

Паризан (Ч. бряг) - Хебър 1:4

0:1 Марчев (24)
1:1 Русев (28)
1:2 Марчев (40)
1:3 Чаворски (55)

1:4 Хамдиев (88)