100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 1:7

Миланов: ЦСКА трябва да са щастливи, че взеха точка

Капитанът на Левски Живко Миланов изрази голямо разочарование от равенството 2:2 с ЦСКА-София, което дойде след два гола аванс на "сините". "Тъжно, че изпуснахме победата. Треньорът ни каза, че имаме минорно настроение, все едно сме загубили. Те играха повече с топката, но нямаха никакви положения. Просто наши грешки им позволиха да стигнат до равенството. ЦСКА играеше директен футбол, което ни улесни. Тактиката ни беше да пресираме високо през първата част. Стана добро полувреме за нас, в което вкарахме два гола, а това отвори мача. С една идея се дръпнахме назад след почивката и след две наши грешки успяха да ни изравнят.

Ние знаехме, че ЦСКА са доста силни в атака с Евандро и Али Соу, които са здрави и бързи. Искаме да стоим до тях. Вината си е изцяло наша. Трябваше да вкараме трети гол и да затворим мача. Нормално е, като се правят смени да се усеща разлика.Чест му прави на Тиам, че с три тренировки за месец изигра почти цял мач.Трябва да имаме равностойни смени. Гледаме напред. Това е футбол. Те нямаха ситуация, а се възползваха от наши грешки. Гледаме напред и продължаваме да работим. Левски е на прав път. Първи сме, ЦСКА могат да бъдат щастливи, че взеха една точка. Идва мачът с Лудогорец, след което ще видим какво ще стане", коментира Миланов.