Люпко: Няма проблем да се махна и утре

Наставникът на ЦСКА-София Люпко Петрович коментира след равенството (2:2) срещу Левски, че няма проблем да напусне своя пост още утре и не се страхува от това.

“Дербито беше интересно. Левски игра по-добре през първото полувреме. Имаше две възможности и ни поведе с два гола. Поправихме грешките през второто полувреме и изравнихме. През второто полувреме бяхме много по-добри от Левски. Най-хубавото е, че не загубихме, защото изоставахме с два гола.

Мисля, че спечелихме точка. И през първото полувреме играхме по-добре до първия гол. Левски вкара при първата си атака и това се превърна в проблем за нас. Ще си извлечем поуките и в бъдеще ще играем много по-добре.

Имахме проблеми и в този мач, и в Русе губехме. В следващите мачове ще играят тези, които са най-добри”, каза Люпко Петрович, който отговори по следния начин на критиките на червените фенове, които го освиркаха на почивката:

“Нормално е. Когато губиш с 0:2, е ясно, че треньорът е виновен. Не оправдавам играчите за първото полувреме. Публиката има право да критикува.

Няма проблем да се махна и утре. Не се страхувам от това. За мен не е проблем. Добър отбор сме, но ни липсват други неща”, завърши Люпко Петрович.