Хичо изработи два гола срещу лидера, преди да тръгне към България (видео)

Българският национал Николай Димитров изнесе много силен мач за своя Урал, но тимът му отстъпи с 2:4 на гостуващия Краснодар в двубой от 8-ия кръг на руския елит. Хичо асистира и за двата гола на своя тим. След тази среща юношата на Левски се завръща в София за лагера на “лъвовете” преди квалификацията срещу Англия и контролата с Република Ирландия.

Дмитрий Скопинцев изведе гостите напред в резултата в 19-ата минута, но Юрий Бавин изравни две минути след това. Асистенцията бе на Хичо, който центрира от дясното крило към своя съотборник.

В 37-ата минута Ари даде нов аванс на Краснодар. Домакините от Урал стигнаха до ново равенство в 68-ата минута, когато точен бе Отман Ел Кабир, като преди това Хичо овладя избитата от съперника топка и подаде към Ел Кабир.

Димитров, който беше титуляр, беше заменен в 78-ата минута от Михал Кухарчик. 120 секунди по-късно Даниил Уткин реализира за 3:2 в полза на гостите, а малко след това и Вандерсон се разписа - 4:2.

Урал заема десето място в класирането с актив от 10 точки, а Краснодар е лидер със 17 пункта.