Хетафе и Алавес взеха по точка (видео)

Отборите на Хетафе и Алавес завъртяха 1:1 в мач от третия кръг на испанското първенство. Хорхе Молина (24) и Хоселу (31) се разписаха на "Колисеум Алфонсо Перес".
Домакините започнаха по-силно и заслужено стигнаха първи до попадение. В 24-ата минута Уакасо Мубарак загуби топката, Тимор и Марк Кукурейя разиграха, кълбото стигна до Хорхе Молина, а той реализира от девет метра. В 31-вата баските изравниха след страхотна суматоха в наказателното поле, няколко отбити топки и греда. В крайна сметка Хоселу насочи в мрежата за 1:1. След почивката двата тима не създадоха много голови положения и взеха по точка.