Ференцварош влезе в групите на ЛЕ

Унгарският Ференцварош, който елиминира Лудогорец в първия предварителен кръг на Шампионската лига, влезе в групите на втория по сила турнир Лига Европа.
View this post on Instagram

Óriási siker

A post shared by Ferencvárosi Torna Club (@ftcofficial) on Aug 29, 2019 at 1:31pm PDT

Тази вечер унгарският тим със солидно украинско присъствие в него, победи литовския Судува с 4:2 у дома и след 0:0 в първия мач продължава напред. Гостите започнаха фантастично, като откриха още в 11-ата минута чрез Вербикас, но допуснаха обрат още преди почивката чрез Варга (36-дузпа) и Боли (45).
След паузата гостите върнаха един гол, като негов автор стана Михрет Топчагич (64). С попадения на Нгуен (66) и Сигневич (90-дузпа) Ференцварош стигна до ценния успех и участие в групите на Лига Европа.