Юношите на ЦСКА-София биха Левски в международен турнир

Юношите на ЦСКА-София, родени през 2004 година, победиха Левски с 1:0 в първия си мач от международния турнир "Купите на Община Благоевград". Победното попадение отбеляза Павел Жабов в средата на второто полувреме.

Йоан Борносузов имаше две отлични възможности да увеличи преднината, но пропусна да се разпише и така футболистите на Сашо Борисов и Александър Стоянов постигнаха минимална победа срещу вечния съперник, пише сайтът на червените.

Утре (28 август) момчетата на Сашо Борисов се изправят срещу румънския Тампа (Брашов) от 18:40 часа, а в четвъртък от 09:00 часа е сблъсъкът с Динамо (Загреб). В петък са полуфиналите, а финалът на турнира е в събота. Всички мачове се играят на терените в Рилци.