Очаквайте в 17:00: Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Порто спечели първото дерби с Бенфика за сезона

Отборът на Порто спечели дербито на Португалия срещу Бенфика, след като победи с 2:0 като гост на "Луж" в двубоя от третия кръг. Така "драконите" събраха шест точки и се изравниха на върха с днешния си съперник, като и двата тима имат еднаква голова разлика от 7:2.
Зе Луиш откри резултата в 22-ата минута, а Муса Марега оформи крайния резултат в 86-ата минута за разочарование на по-голямата част от над 60-те хиляди зрители по трибуните. В края на мача Бенфика стигна до попадение, но то беше отменено заради засада на Сеферович.