Рууни си изкара директен червен картон в мач от МЛС (видео)

Нападателят на Ди Си Юнайтед Уейн Рууни беше изгонен с директен червен картон в мача от МЛС между тима му и Ню Йорк Ред Булс, завършил 2:1 в полза на противника.

Това се случи в 24-ата минута при резултат 0:1 за гостите от Ню Йорк. При изпълнение на корнер англичанинът удари с лакът в лицето халфа Кристиан Касерес, като след намесата на ВАР главният съдия му показа директен червен картон. Ред Булс също завършиха мача с човек по-малко, след като защитникът Амро Тарек получи втори жълт и съответно червен картон в добавеното време на първата част. Въпреки това, нюйоркчани спечелиха мача, след като през второто полувреме двата отбора си размениха по един гол за крайното 1:2.