Славчев на пейката при победа на Карабах (видео)

Карабах започна с победа новия сезон в първенството на Азербайджан. Шампионите победиха с 1:0 като гост Кешла. Българският национал Симеон Славчев беше резерва за Карабах и не се появи в игра.

Преди броени дни тимът на Славчев претърпя болезнена загуба (0:2) от АПОЕЛ Никозия и отпадна в третия квалификационен кръг на Шампионската лига. Мачът с Кешла също не беше лесен и победата дойде чак в 78-ата минута с гол на Исмаил Ибрахимли.

В четвъртък Карабах ще гостува на северноирландския Линфийлд в първи двубой от плейофите за влизане в групите на Лига Европа.