Септември нанесе първа загуба на Литекс след 7 гола и обрат (галерия)

Септември постигна трета поредна победа във Втора лига след зрелищен домакински успех с 4:3 над Литекс на стадиона в “Драгалевци”.

Домакините поведоха с гол на Георги Русев в 19-ата минута, а преди това Александър Аспарухов от гостите изпусна сам срещу вратаря.

72 Септември - Литекс

До края на полувремето ловчанлии успяха да осъществят пълен обрат. Тонислав Йорданов изравни в 38-ата минута, а в заключителните секунди на първата част Пламен Николов вкара с глава след центриране от корнер за 2:1.

Септември се активизира след почивката и с две бързи попадения в средата на втората част осъществи пореден обрат. Първо Стефан Гавраилов изравни в 64-ата минута, а само 120 секунди по-късно Георги Русев вкара за 3:2 за Септември.

Малко по-късно Литекс успя да отбележи за трети път във вратата на домакините, но попадението бе отменено поради засада, а решението на рефера вбеси гостите.

В 84-ата минута Иван Тилев подпечата победата на домакините с четвърти гол, а в добавеното време Тонислав Йорданов реализира за  гостите, оформяйки крайното 4:3.

С този успех Септември запази 100-процентовия си точков актив, а поражението е първо за Литекс от началото на сезона.

СЕПТЕМВРИ - ЛИТЕКС 4:3