Илиан ядосан: Все едно сме загубили! Такъв ни е манталитетът

Наставникът на Черно море Илиан Илиев призна, че е изнервен след края на мача с Ботев (Враца), завършил 1:1. "Моряците" водиха в резултата до 89-ата минута, когато допуснаха изравняването.

"Изнервен съм, естествено, втори мач ни се случва. Заслужавахме този гол, след като манталитетът ни е да вкараме гол и да го пазим. Изравниха ни и за три минути имахме четири ситуации. Чакахме мача да свърши, заслужавахме си го това. Това ни е манталитът и трябва да го променим. Освен да се борим за влизането в престижната шестица, трябва да си променим манталитета като гости. Трябваше да търсим още голове, справедлив е резултатът. Имахме ситуации, в които можехме да създадем бързи атаки, трябваше да играем футбол. Затова се ядосвам, защото след изравняването чак потърсихме гола. Сега почиваме ден-два и се готвим за Лудогорец.

От представянето в нападение не съм доволен. Гледам песимистично на тези три равенства. Всеки един от тези мачове си има история, заслужавахме да победим във всеки от тях. Поздравявам Ботев, имаха си ситуации, вкараха, продължаваме напред. Виждате, че Лудогорец имат състав в дълбочина, имат пейка за повече фронтове, но това са си техни неща. Сега като се прибираме оттук до Варна ще е все едно сме загубили. Сякаш навеждаме главите, когато не ни тръгне играта. Трябваше да атакуваме с риска да ни изравнят, както и го направиха", каза варненският специалист.