Асистенция на Хичо в дербито срещу Ивелин Попов (видео)

Урал и Ростов направиха атрактивно 2:2 в българското дерби, с което се откри четвъртият кръг в руската Премиер лига. Николай Димитров и Ивелин Попов бяха титуляри за своите отбори, като Хичо се отчете с асистенция за домакините. Димитров беше заменен в 83-ата минута, а Попето изкара пълни 90 минути за съперника.

Преди останалите срещи от кръга двата тима са на второ и трето място в класирането, като Ростов продължава да няма поражение.

Димитров асистира на Андрей Панюков в 14-ата минута, когато нахлу по дясното крило. В 30-ата Хичо стреля опасно от пряк-свободен удар.

Гостите изравниха в 67-ата след сходно попадение на Елдор Шомуродов.

Урал пак поведе - чрез Владимир Илин в 81-вата минута, но само четири по-късно Бьорн Сигурдарсон беше точен с глава за 2:2.

В добавеното време Рагнар Сигурдсон пропусна да донесе успеха на Ростов, след като не уцели топката в ситуация сам срещу вратаря.