Акрапович: Няма как да се контузи мой футболист, ще атакуваме и в Търнава

Наставникът на Локомотив (Пловдив) Бруно Акрапович обяви след победата с 4:1 над Ботев във Враца, че неговите футболисти ще атакуват по този начин и Спартак в Търнава.

“Мога да бъда щастлив и доволен от по-голямата част от мача. Момчетата показаха характер след трудния мач в четвъртък. Вкарахме два гола и можехме да затворим двубоя още през първата част. Така е във футбола, вкарваш гол и може да стане интересно, но след това вкарахме още две попадения.

Няма как и кой да се контузи, ако направиш хубава подготовка. Ние нямаме контузени. Не бяхме в Боровец на почивка и това се показва сега. Футболистите не ходят по дискотеки, а това е трудно в Пловдив”, коментира Акрапович, след което разкри тактиката на тима за гостуването на Спартак (Търнава) в четвъртък.

“Няма да има подценяване, ще влезем в мача за победа. Няма да отидем, за да стоим само в нашата половина. Ще продължим да атакуваме. Мачът ще бъде опасен. Това е Европа. Ще мотивирам отбора, но той е достатъчно мотивиран”, обяви Акрапович по повод предстоящия реванш от втория предварителен кръг между Локомотив и Спартак (Търнава). Първата среща завърши при 2:0 в полза на българския тим.