Заги: Дузпата беше отсъдена много лесно

Наставникът на Славия Златомир Загорчич бе разочарован след поражението с 2:3 от Локомотив (Пловдив) на “Лаута”. Заги сподели, че има претенции за отсъдената дузпа в полза на Локомотив при резултат 1:0 за “белите”.

"Добре започнахме мача, вкарахме и гол. След това е излишно да коментираме другите неща. След дузпата отборът се върна психологически. Опитахме се да се върнем в резултата през второто полувреме. Дузпата беше отсъдена много лесно и то няколко минути след нашия гол. Играхме слабо през първото полувреме. Искам да видя повторение на ситуацията с дузпата. Трябва да бъдем по-постоянни. Допуснахме пет гола в два мача. Георги Петков има лека контузия и затова го запазихме. Тони е млад вратар. Целият отбор го подкрепя. Чунчуков е важен футболист за нашия отбор. Така беше през миналия сезон, надявам се и този да бъде така. Ще се противопоставяме на всеки един отбор. Днес искахме да победим, но не се получи. Трябва да намалим грешките, които правим".