Пулишич дебютира за Челси, първа загуба за Лампард

Кристиан Пулишич направи дебют за Челси в контролата на лондончани срещу Кавасаки Фронтале. Срещата завърши 1:0 за японците, а това бе първа загуба на лондончани под ръководството на Франк Лампард.

Пулишич влезе в игра в средата на второто полувреме в Йокохама. Единственото попадение в мача реализира Дамиао в 88-ата минута. Малко по-рано той удари греда, а японците имаха предимство към края на срещата.

Челси имаше превес по отношение владеенето на топката през цялата среща, но не успя да стигне до гол. Мейсън Маунт, Педро и Миши Батшуай пропуснаха най-добрите възможности. Най-активни за “сините” бяха младият Маунт, Рос Баркли и Кенеди.

Тимът на Лампард остава в Япония, където във вторник му предстои приятелски мач срещу Барселона.