Монтана обърна румънци в контрола

Монтана завърши с победа лагера си в Банско, след като се наложи с 2:1 над румънския Дунарея (Кълъраш). Тимът от северната ни съседка водеше в резултата до почивката, а в 44-ата минута Мирослав Антонов пропусна да изравни, останал сам срещу вратаря.

През второто полувреме монтанци натиснаха и чрез Тони Тасев и Атанас Илиев стигнаха до успеха. Тасев направи 1:1 в 56-ата минута след асистенция от =дясно на Борислав Дамянов. Илиев донесе победата в 67-ата минута, оползотворил центриране на Николай Цветков-Демона на далечната греда. Отборът се завръща днес в Монтана, а от понеделник подновява тренировки, но вече на клубната си база.

Монтана: Марин Орлинов, Валери Христов, Иван Михов-кап., Преслав Петров, Костадин Гаджалов, Йордан Йорданов, Николай Минков, Димитър Илиев, Мирослав Антонов, Николай Цветков, Тони Тасев (Васил Симеонов, Иван Калайджийски, Галин Ташев, Борислав Дамянов, Атанас Илиев, Кристиян Апостолов, Пиер Пиеров, Владислав Цеков). Треньор: Владимир Иванов.