Кариана би Сливнишки герой

Отборът на Кариана победи с 1:0 третодивизионния Сливнишки герой (Сливница) в контролна среща играна на стадиона в монтанското село Ерден. Гостите можеха да открият резултата в 8-та мин., но ударът на Антонио Михов срещна лявата греда. Две минути по-късно Георги Търтов центрира от дясно и Реджеб Халил засече в мрежата за 1:0. След още две минути Йордан Попов насочи топката във вратата, но защитник на домакините изби в корнер. Малко след това Николай Дичев стреля с глава в аут. В 37-та мин. вратарят на Сливнишки герой Мартин Минев изби далечен удар на Ангел Бастунов.

След почивката и в двата отбора бяха направени много смени и темпото на игра поспадна. В 62-та мин. Бастунов пропусна да покачи останал сам срещу вратаря. В 75-та мин. пък вратарят на домакините Петър Начев пък се разтегна и изби в корнер шута на Димитър Ненчов, при който топката отиваше в горния десен ъгъл.